Probiotice, prebiotice și sănătatea...
Codin Maticiuc a făcut anunțul pe contul său de Instagram:
„Poate unii dintre voi știți deja, pentru ceilalți spun pe scurt: m-am apucat săptămâna trecută sa renovez etajul 7 de la Fundeni, unde sunt internați copii bolnavi de cancer.
De ce? Pentru că era nevoie, pentru că le construiesc băi în saloane, pentru că spitalul nu are bani s-o facă, pentru că pe stat îl doare-n p..., pentru că pot s-o fac, pentru că așa e normal.
Dacă vrei și tu să mă ajuți găsești detalii la mine pe story. Pentru #fatadela702”, a scris Codin Maticiuc
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCMedical și pe Google News
Te-a ajutat acest articol?
Urmărește pagina de Facebook DCMedical și pagina de Instagram DCMedical Doza de Sănătate și accesează mai mult conținut util pentru sănătatea ta, prevenția și tratarea bolilor, măsuri de prim ajutor și sfaturi utile de la medici și pacienți.
Probiotice, prebiotice și sănătatea...
A început cu un simplu obicei...
Dispozitivul care poate depista...
La Buzău, se caută specialişti pentru...
Ne credem mai protejați ca niciodată,...
Ce se întâmplă în creier dacă te trezești devreme. Un neurolog...
Știai că banalele bubițe de la gură...
Boala care afectează un milion de...